Šilti ir ilgaamžiai langai

Plastikiniai langai geriausiai išsaugo šilumą

Lango rėmas atlieka labai svarbų vaidmenį užtikrinant efektyvią šilumos izoliaciją. Plastikiniai langai pralenkia medinius ir aliuminio langus kainos ir kokybės santykio atžvilgiu. Plastikinių langų šilumos išsaugojimo savybės yra geresnės, ir jie gali sumažinti šildymo išlaidas. Pasyvaus namo standartą atitinkančių PVC langų naudojimas gali ženkliai sumažinti energijos suvartojimą. Pasyvaus namo langus gaminame iš kokybiškų PVC profilių ir jau įprastais tapusių trijų stiklų paketų, kuriuose naudojame du selektyvinius stiklus ir ypatingą šiltą rėmelį (Kas yra pasyvus namas)

Plastikiniai langai – geriausias kainos ir kokybės santykis  

Plastikiniai langai turi akivaizdų kainos pranašumą tiek įsigijimo, tiek naudojimo metu. Mediniai langai yra apie 30 % brangesni už PVC langus, o 50 % brangesni aliuminio langai yra brangiausias pasirinkimas. Kadangi plastikiniai langai reikalauja tik minimalios priežiūros, o jų šilumos išsaugojimo savybės nekinta visą eksploatavimo laikotarpį (iki 40 metų), Jūs mažinate savo išlaidas ne tik įsigydami plastikinius langus, bet ir visą jų naudojimo laiką. 

Lengva plastikinių langų priežiūra

Aukštos kokybės plastikiniai langai reikalauja tik minimalios priežiūros. Medinius langus reikia perdažyti ir perstiklinti kas keletą metų. Lygų plastikinių langų paviršių pakanka nuvalyti paprastu indų plovikliu. Plastikas yra labai atsparus aplinkos (vandens, saulės šviesos, temperatūros svyravimų) poveikiui.

Plastikiniai langai yra labai patvarūs

Skirtingai nuo medinių langų, plastikiniai langai turi labai ilgą gyvavimo trukmę. Atsižvelgiant į ypač ilgą plastikinių langų gyvavimo laiką (apie 40 metų), tai yra puiki ilgalaikė investicija, turinti aukštą išliekamąją vertę

Plastikiniai langai yra ekologiški  

PVC langai yra pilnai perdirbami. Apie 40 % pasaulio naftos ir gamtinių dujų atsargų naudojama šilumos ir kitos energijos tiekimui į namus. PVC gamybai naudojamas tik 1 % minėtų išteklių. Be perdirbimo galimybių PVC gamyba turi labai žemą taršos lygį. Geriausi profiliai gaminami be švino, juose naudojami tik kalcio ir cinko (Ca-Zn) stabilizatoriai. Rinkdamiesi langus būtinai reikalaukite įrodymų (sertifikatų), kad Jums siūlomų langų profiliai neturi savo sudėtyje švino. Fauga gamina visus savo langus, lauko bei terasos duris iš profilių, neturinčių savo sudėtyje švino. 

PVC langai tarnauja ilgiau už medinius, o jų gamybos metu naudojama labai mažai energijos. Todėl Plastikiniai langai prisideda prie energijos taupymo ne tik Jūsų namuose, bet ir gamybos procese. 

Šilti ir ilgaamžiai langai

Mūsų gaminami plastikiniai (pvc) langai puikiai išsaugos Jūsų namų šilumą, nes juos gaminame iš kokybiškų profilių, stiklo paketų bei kitų detalių ir medžiagų.

Plačiau

Didžiausias vartų dekorų pasirinkimas

Garažo vartai - vienas labiausiai matomų namo elementų. Jūsų namas vertas būti išskirtinis!  Garažo vartai turi estetiškai įsilieti į bendrą Jūsų kuriamą namo stilių, nepaskęsti fasade, tačiau ir smarkiai neišsišokti

Plačiau

Terasos durys – mūro sieną keičia vaizdas už lango!

 

Nuosavas namas jau neįsivaizduojamas be terasos, kur malonu ryte išgerti puodelį kavos, leisti laiką su šeima ar priimti svečius

Plačiau

Susisiekite

  • Klauskite
  • Garantinė priežiūra
  • Įvertinkite mūsų darbą