Saugumo priedai

Saugumo priedai

Mes siekiame, kad Jūsų namai būtų jaukūs ir saugūs. Norėdami tuo pasirūpinti sumontuosime į Jūsų langus specialius priedus, kurie apsaugos Jūsų namus nuo įsilaužimo, o vaikus nuo galimo susižalojimo.

МАСО Multi-Matic priešįsilaužiminiai I.S. ritinėliai („grybukai“) – pati šiuolaikiškiausią užrakinimo, saugumo ir reguliavimo sistemą. Patentuota priešįsilaužiminių ritinėlių ir uždarymo dalių forma garantuoja patikimą lango uždarymą, ir netgi bandant išlaužti langą statybiniais įrankiais (atsuktuvu, laužtuvu, kyliu ir t.t.) apsaugo nuo patekimo į vidų.

MACO Multi-Matic priešįsilaužiminiai apkaustai užtikrins tinkamą atkirtį visiems nekviestiems svečiams!

Siekiant užtikrinti maksimalų saugumą “Faugos” languose montuojami net TRYS ritinėliai.

Sukėlėjas – rankenos klaidingo valdymo blokada

MACO Multi-Matic sprendimas neleidžiantis varčiai nusėsti ir blokuojantis klaidingus judesius, rankenos pasukimą tada, kai varčia yra atidarytoje padėtyje. Langas turi iš uždarytos padėties pereiti tik į atvertimo padėtį. Jis neturi būti iš karto dvejose padėtyse: ir atidarymo, ir atvertimo. 

Reguliuojamas apatinio vyrio prispaudimas

МАСО Multi-Matic apkaustai suteikia galimybę sureguliuoti langą visomis kryptimis! Praktiškai visi apkaustų gamintojai daro prispaudimo reguliavimą uždarymo vietose, tačiau langas turi sandariai priglusti visu perimetru. 

МАСО Multi-Matic apatinis vyris reguliuojamas trimis kryptimis!

Tai įvertinti galima tuomet, kai esant stipriems šalčiams lango hermetiškumas visu kontūru neidealus. Kažkur gali prapūsti vėjas, o labiausiai  pažeidžiama bet kurių apkaustų vieta yra apatinio vyrio zona. Net ir nusėdus namo sienoms (kaip dažnai nutinka naujai statybai po kelių metų), visada turėsite galimybę iš naujo sureguoliuoti langus ir išsaugoti jų hermetiškumą. (Dauguma kitų apkaustų nesuteikia tokios galimybės, ir tai tampa problema).

„Secustik“ saugi rankena

Ypatingą saugumą suteikianti rankena. Patentuotas blokavimo mechanizmas neleidžia prasukti rankenos iš lauko ir užkerta kelią įsilaužėliams. Pasukant šią rankeną, spyruokliniai kaiščiai fiksuojasi specialiuose korpuso grioveliuose. Kiekvieną kartą jiems užsifiksavus jūs girdite spragtelėjimą. Bandant atidaryti langą iš išorės, kaiščiai užblokuoja rankeną ir įsilaužimas tampa neįmanoma užduotimi.     

Galerija

Šilti ir ilgaamžiai langai

Mūsų gaminami plastikiniai (pvc) langai puikiai išsaugos Jūsų namų šilumą, nes juos gaminame iš kokybiškų profilių, stiklo paketų bei kitų detalių ir medžiagų.

Plačiau

Didžiausias vartų dekorų pasirinkimas

Garažo vartai - vienas labiausiai matomų namo elementų. Jūsų namas vertas būti išskirtinis!  Garažo vartai turi estetiškai įsilieti į bendrą Jūsų kuriamą namo stilių, nepaskęsti fasade, tačiau ir smarkiai neišsišokti

Plačiau

Terasos durys – mūro sieną keičia vaizdas už lango!

 

Nuosavas namas jau neįsivaizduojamas be terasos, kur malonu ryte išgerti puodelį kavos, leisti laiką su šeima ar priimti svečius

Plačiau

Susisiekite

  • Klauskite
  • Garantinė priežiūra
  • Įvertinkite mūsų darbą