Montavimas

Net 80% langų savybių priklauso nuo montavimo darbų, montavimo medžiagų ir sandarinimo medžiagų kokybės. Teisingas montavimas tiesiogiai įtakoja gaminių savybes: šilumos, garso izoliacijos, naudojimo patogumą, ilgaamžiškumą. Mes montuojame pagal statybos taisykles ST 2491109.01:2008, patvirtintas Respublikinės langų ir durų gamintojų asociacijos.

Montavimo ir sandarinimo metu naudojame medžiagas, atsparias vandens garų slėgiui. Siūlė turi būti sandaresnė iš vidaus nei išorės. 

Atlikdami sandarinimą iš lauko pusės naudojame atsparias drėgmei (nepraleidžiančias jos į vidurinį sandarinimo sluoksnį), ne itin hermetiškas (kad siūlėje esanti drėgmė išgaruotų), apsaugančias nuo saulės ir lietaus poveikio medžiagas: hermetikai, specialios savaime išsiplečiančios arba difuzinės juostos.

Dėmesio! Saugokitės privačiai montavimo paslaugas siūlančių „specialistų“. Privačiai dirbantys montuotojai naudoja pigesnes medžiagas, nesuteikia garantijų, prisikviesti juos vėliau yra labai sunku. Iš pirmo žvilgsnio pigesnės paslaugos ateityje gali virsti pelijančiomis  sienomis, drėgme namuose, neatsidarančiu arba net išlūžusiu langu.

Galerija

Šilti ir ilgaamžiai langai

Mūsų gaminami plastikiniai (pvc) langai puikiai išsaugos Jūsų namų šilumą, nes juos gaminame iš kokybiškų profilių, stiklo paketų bei kitų detalių ir medžiagų.

Plačiau

Didžiausias vartų dekorų pasirinkimas

Garažo vartai - vienas labiausiai matomų namo elementų. Jūsų namas vertas būti išskirtinis!  Garažo vartai turi estetiškai įsilieti į bendrą Jūsų kuriamą namo stilių, nepaskęsti fasade, tačiau ir smarkiai neišsišokti

Plačiau

Terasos durys – mūro sieną keičia vaizdas už lango!

 

Nuosavas namas jau neįsivaizduojamas be terasos, kur malonu ryte išgerti puodelį kavos, leisti laiką su šeima ar priimti svečius

Plačiau

Susisiekite

  • Klauskite
  • Garantinė priežiūra
  • Įvertinkite mūsų darbą