Pasyviam namui - Energy Passiv

Langai pasyviam namui - "Energy Passiv"

Patentuoti Fauga Energy Passiv gaminiai – tai langų gamybos ateitis, kurią savo klientams siūlome jau šiandien. Fauga pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti pasyvaus namo reikalavimus atitinkančius langus ir sukaupė didelę šios srities patirtį. Fauga Energy Passiv – tai geriausios šilumos išsaugojimo savybės, kurias pasiekiame nenaudodami tamsintų stiklų ir be papildomo profilių apšildymo. Tik 84 mm 6 kamerų vokiška sistema Inoutic Eforte, sukurta pasitelkus pažangiausius inžinierinius sprendimus, trijų stiklų paketas su šiltais rėmeliais ir argono dujų užpildymu – ir mes siūlome Jums langą, kurio šiluminės savybės net pralenkia pasyvaus namo standartą Uw ≤ 0.8 W/m2K!

Be savo išskirtinių šilumos išsaugojimo charakteristikų Energy Passiv langai gali pilnai prisitaikyti prie įvairiausių Jūsų poreikių. Pažangios stiklo klijavimo technologijos, kurią naudoja tik Fauga, dėka gaminiai gali siekti 2,6 m aukštį. Siekiant papildomos garso izoliacijos arba pageidaujant ypatingai saugaus stiklo paketo, galime šiuos langus stiklinti net iki 56 mm stiklo paketais. Neribota formų įvairovė ir 40 įvairių spalvų padės Jums priderinti Energy Passiv langus prie bet kokių architektūrinių sumanymų.

Galerija

.

Šilti ir ilgaamžiai langai

Mūsų gaminami plastikiniai (pvc) langai puikiai išsaugos Jūsų namų šilumą, nes juos gaminame iš kokybiškų profilių, stiklo paketų bei kitų detalių ir medžiagų.

Plačiau

Didžiausias vartų dekorų pasirinkimas

Garažo vartai - vienas labiausiai matomų namo elementų. Jūsų namas vertas būti išskirtinis!  Garažo vartai turi estetiškai įsilieti į bendrą Jūsų kuriamą namo stilių, nepaskęsti fasade, tačiau ir smarkiai neišsišokti

Plačiau

Terasos durys – mūro sieną keičia vaizdas už lango!

 

Nuosavas namas jau neįsivaizduojamas be terasos, kur malonu ryte išgerti puodelį kavos, leisti laiką su šeima ar priimti svečius

Plačiau

Susisiekite

  • Klauskite
  • Garantinė priežiūra
  • Įvertinkite mūsų darbą