Langai pasyviam namui

Pasyvaus namo langas – tai nėra lango tipas. Šis terminas yra susijęs su lango šilumos išsaugojimo charakteristikomis. Pasyvaus namo standartą atitinkantis langas turi labai didelę šiluminę varžą (arba atitinkamai labai mažą šilumos laidumą). Lango šilumos laidumo koeficientas Uw turi atitikti Europos standartą ir būti lygus arba mažesnis už 0.8 W/m2K. Tuomet jis tinka montavimui pasyviajame name. Tai tikrai nereiškia, kad šiuos langus galima naudoti tik pasyviam namui. Pasyvaus namo standartą atitinkančius langus galima naudoti tiek renovuojant seną namą, tiek statantis naują namą ir norint visam laikui sumažinti išlaidas šildymui bei suteikti savo šeimai šiltą, jaukų ir saugų gyvenimą.

Fauga pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti langus, atitinkančius pasyvaus namo standartą. Patentuoti Energy Passiv langai – tai ko gero efektyviausia langų sistema pasyviam namui kokybės ir kainos santykio atžvilgiu. Skirtingai nuo daugelio kitų gamintojų mes nešiltiname profilių papildomomis cheminėmis medžiagomis (puta) ir nestikliname paketų tamsesniais stiklais, t.y. neaukojame šviesos vardan šilumos.

Skaityti apie Energy Passiv langus

 

Pasyvaus namo langų privalumai

  • Aukštesnis gyvenimo kokybės lygmuo – jokio rasojimo ir „prapūtimo“
  • Namuose nesikaupia drėgmė
  • Lango vidinio paviršiaus temperatūra net šalčiausiais žiemos mėnesiais nenusileidžia žemiau nei 17°C.
  • Nebėra būtinybės montuoti šildymo radiatorius prie langų. Tai suteikia Jums išskirtinę laisvę projektuojant savo namų interjerą.
  • Šie langai nėra tokie brangūs, kaip prieš kelis metus. Kadangi jie puikiai išsaugo šilumą, jų atsiperkamumas yra pastebimas. 

Langai pasyviam namui – prasminga technologija

Išskirtinės pasyvaus namo langų šilumos išsaugojimo savybės pasiekiamos ypatingos konstrukcijos rėmo ir trijų stiklų paketo kombinacijos dėka. Pagaminto lango Uw vertė priklauso nuo rėmo Uf vertės, stiklo paketo Ug vertės ir rėmelio tarp stiklų. Plačiau apie Uw skaičiavimą
Pasyvaus namo langai taip pat pasižymi aukštu saulės energijos pralaidumu. Tai reiškia, kad natūrali saulės skleidžiama šiluma gali būti efektyviau išnaudota. Tokiu būdu padidinamas pastato energijos balansas ir sumažėja papildomos energijos poreikis. Taigi, be gyvenimo kokybės gerinimo privalumų, pasyvaus namo langai ypač naudingi mažinant išlaidas energijai ir šildymui.

Šilti ir ilgaamžiai langai

Mūsų gaminami plastikiniai (pvc) langai puikiai išsaugos Jūsų namų šilumą, nes juos gaminame iš kokybiškų profilių, stiklo paketų bei kitų detalių ir medžiagų.

Plačiau

Didžiausias vartų dekorų pasirinkimas

Garažo vartai - vienas labiausiai matomų namo elementų. Jūsų namas vertas būti išskirtinis!  Garažo vartai turi estetiškai įsilieti į bendrą Jūsų kuriamą namo stilių, nepaskęsti fasade, tačiau ir smarkiai neišsišokti

Plačiau

Terasos durys – mūro sieną keičia vaizdas už lango!

 

Nuosavas namas jau neįsivaizduojamas be terasos, kur malonu ryte išgerti puodelį kavos, leisti laiką su šeima ar priimti svečius

Plačiau

Susisiekite

  • Klauskite
  • Garantinė priežiūra
  • Įvertinkite mūsų darbą