Aptarnavimas

Suteikiame garantiją ne tik gaminiams, bet ir montavimo darbams. Jeigu per garantinį laikotarpį Jums suges bent viena dalis, mūsų darbuotojai problemą pašalins greitai ir kokybiškai. Gedimus ilgiau taisysime tik tuomet jeigu sandėlyje neturėsime reikiamų detalių.

Pasibaigus gaminio garantijai nepaliksime Jūsų vienų spręsti iškilusias problemas. Patys gaminame, todėl žinome kaip sugedus vienam ar kitam mechanizmui ji greitai ir ekonomiškai pataisyti, kad nereikėtų keisti viso lango, durų ar vartų. Mūsų darbuotojai Jums visada padės. 

Mūsų klientai gali jaustis saugiai, kadangi mes „nedingsime“ praėjus keliems metams po jų langų sumontavimo. Iš praktikos žinome, kas yra ilgaamžiškumas, todėl padėsime Jums visada, kada tik Jums reikės mūsų pagalbos.

Galerija

Šilti ir ilgaamžiai langai

Mūsų gaminami plastikiniai (pvc) langai puikiai išsaugos Jūsų namų šilumą, nes juos gaminame iš kokybiškų profilių, stiklo paketų bei kitų detalių ir medžiagų.

Plačiau

Didžiausias vartų dekorų pasirinkimas

Garažo vartai - vienas labiausiai matomų namo elementų. Jūsų namas vertas būti išskirtinis!  Garažo vartai turi estetiškai įsilieti į bendrą Jūsų kuriamą namo stilių, nepaskęsti fasade, tačiau ir smarkiai neišsišokti

Plačiau

Terasos durys – mūro sieną keičia vaizdas už lango!

 

Nuosavas namas jau neįsivaizduojamas be terasos, kur malonu ryte išgerti puodelį kavos, leisti laiką su šeima ar priimti svečius

Plačiau

Susisiekite

  • Klauskite
  • Garantinė priežiūra
  • Įvertinkite mūsų darbą