Apie mus

 

FAUGA LT - JŪSŲ NAMUI MES TURIME BEVEIK VISKĄ!

Fauga LT – viena didžiausių ir žinomiausių plastikinių langų, durų ir garažo vartų prekybos bei aptarnavimo įmonių Lietuvoje. Skaičiuojame jau 21 sėkmingo darbo Lietuvos rinkoje metus .

Kruopščiai atrinkę ir sukomplektavę kiekvieną Jums siūlomą produktą, esame tikri, kad pateiksime Jums optimalų pasiūlymą, kuris išpildys Jūsų norą gyventi šiltame, gražiame ir saugiame name.

Aukščiausias mūsų darbo įvertinimas – kliento padėka ar rekomendacija. To siekiame užtikrindami kokybę, mokydami darbuotojus, nuolat gerindami veiklą, diegdami naujus produktus, įgyvendindami naujus projektus. Džiaugiamės, kad per 50% mūsų klientų perka todėl, kad mus rekomendavo draugai ar pažįstami, o 36% jų pasirenka vertindami FAUGA produktų kokybę, patirtį bei aptarnavimą.

Turime kvalifikuotų specialistų komandą

Suprojektuoti kokybišką gaminį, suteikti klientui kokybišką paslaugą, profesionalią pagalbą gali tik savo darbą mėgstantis ir labai gerai išmanantis darbuotojas. Todėl kiekvienas komandos narys yra savo srities specialistas. Net 20% darbuotojų įmonėje dirba daugiau kaip 10 metų. Darbuotojai nuolat kelia savo kompetenciją, įmonėje vykdomi produktų ir paslaugų mokymai.

Dirbame su patikimais ir pripažintais partneriais

Mūsų partneriai - žinomiausi Europos gamintojai, sugebantys užtikrinti nuolatinę aukštą gaminių kokybę. Jų gaminami produktai tinkami eksploatuoti Lietuvoje. 


Galerija

Šilti ir ilgaamžiai langai

Mūsų gaminami plastikiniai (pvc) langai puikiai išsaugos Jūsų namų šilumą, nes juos gaminame iš kokybiškų profilių, stiklo paketų bei kitų detalių ir medžiagų.

Plačiau

Didžiausias vartų dekorų pasirinkimas

Garažo vartai - vienas labiausiai matomų namo elementų. Jūsų namas vertas būti išskirtinis!  Garažo vartai turi estetiškai įsilieti į bendrą Jūsų kuriamą namo stilių, nepaskęsti fasade, tačiau ir smarkiai neišsišokti

Plačiau

Terasos durys – mūro sieną keičia vaizdas už lango!

 

Nuosavas namas jau neįsivaizduojamas be terasos, kur malonu ryte išgerti puodelį kavos, leisti laiką su šeima ar priimti svečius

Plačiau

Susisiekite

  • Klauskite
  • Garantinė priežiūra
  • Įvertinkite mūsų darbą